06-06-2016

Nowe wydanie przewodnika dla studentów Politechnik "Strefa Inżyniera"!

Strefa Inżyniera – Przewodnik dla Studentów Politechnik to informator dedykowany młodym inżynierom. Przewodnik zawiera informacje dotyczące pracy inżynierów w różnych branżach technicznych (np. budownictwo, produkcja) oraz w sektorze IT.

W Przewodniku dla Studentów Politechnik znajdziesz:

• szczegółowe raporty wynagrodzeń inżynierów oraz specjalistów IT;
  • prezentacje branż – budownictwo, transport, produkcja FMCG, motoryzacja – i wiele innych;
  • prezentacje pracodawców dla inżynierów z całej Polski;
  • porady rekruterów dla młodych inżynierów.

Pobierz Przewodnik w wersji PDF: http://strefainzyniera.pl/images/strefainzyniera2016.pdf