17-06-2016

Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn" - nabór do 30 czerwca!

Już tylko do 30 czerwca można aplikować do programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn"! Mamy do rozdania aż 20 stypendiów po 12 000 zł (brutto) na rok akademicki 2016/17. Program Nowe Technologie dla Dziewczyn przeznaczony jest dla studentek uczelni technicznych z całej Polski.

Stypendystki programu otrzymają nie tylko pieniądze - mogą także liczyć na silne wsparcie merytoryczne. Będą pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Zaprosimy je również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie lub w Intelu w USA!

To jedyny taki program w Polsce. Nie pozwól, aby ominęła Cię taka szansa, APLIKUJ już dziś!

Zwłaszcza, że części Dziewczyn aplikujących do programu zaoferujemy jedno ze 100 miejsc na pierwszym w Polsce obozie inspiracyjnym dla dziewczyn w nowych technologiach - INSPIRATIONAL BOOT CAMP 2016 (koniec września br., Mazury)

Więcej informacji na www.stypendiadladziewczyn.pl

Twórz z nami przyszłość nowych technologii!