09-10-2017

Zostań Liderem projektu ! DKMS

Od 2013 roku w ramach działań Fundacja DKMS organizuje projekt studencki, którego celem jest zaangażowanie całego środowiska akademickiego, a zwłaszcza studentów, w walkę z nowotworami krwi poprzez edukację oraz inicjowanie akcji rejestracji. W roku akademickim 2017/2018 po raz kolejny poszukiwani są zaangażowani studenci, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności liderskie i pomagać chorym na nowotwory krwi. Poszukiwany jest Lider projektu, który zorganizuje akcję rejestrację potencjalnych Dawców na uczelni.

Rekrutacja trwa do 17 października br.
Więcej informacji o projekcie oraz aplikacji na Lidera można znaleźć na stronie:

www.dkms.pl/student

Co potrzebujesz?

To proste! Pobierz bezpośrednio na swój komputer . W temacie wiadomości wpisz nazwę uczelni, na której studiujesz:
np.Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie

Pliki powinny być nazwane następująco:

  Imię_Nazwisko_Formularz_CV.doc (lub .pdf)

  Imię_Nazwisko_Formularz_zgłoszeniowy.doc (lub .pdf)

Zgłoszenie należy wysłać do 17.10.2017 r. do godz. 23:59

www.dkms.pl/student