17-10-2017

"Wystartuj z nami" Czekamy na Ciebie!

Event pod nazwą „Wystartuj razem z nami” organizowany w porozumieniu z Powiatowym Urzędem Pracy, Zespołem Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie, firmą LINETECH (providerem obsługi technicznej komercyjnych statków powietrznych w Europie Środkowo – Wschodniej) oraz innymi partnerami rozwijającymi swoją działalność w regionie.To nowatorski pomysł niosący za sobą wiele korzyści dla każdej ze stron. Dzięki połączeniu sił, zarówno Szkoła promująca swoich uczniów, Urząd Pracy aktywizujący zawodowo, jak i firmy z regionu poszukujące pracowników,będą mogli w atrakcyjny sposób przedstawić swoje oferty.

Organizowane przez nas wydarzenie ma na celu umożliwić potencjalnym pracownikom zaprezentować się z jak najlepszej strony w jednym miejscu i czasie. Impreza pozwoli wszystkim kandydatom zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas procesów rekrutacyjnych. Firmy uczestniczące będą miały szansę, niczym łowcy talentów, starannie poznać wszystkie zgłoszenia, przeanalizować złożone życiorysy i móc dobrać najbardziej optymalny personel: awioników, mechaników lotniczych, mechaników, mechatroników, itd.

Dzięki zaangażowaniu Szkoły oraz Urzędu Pracy wszyscy zainteresowani będą mogli liczyć na merytoryczną pomoc w zakresie obowiązujących zasad pisania CV, komunikacji oraz adekwatnego ubioru. Wszystkich zainteresowanych we wzięciu udziału serdecznie zapraszamy.

Szukasz PRACY, STAŻU, PRAKTYK?
WYSTARTUJ Z NAMI :)

Wybierz pracodawcę, godzinę, prześlij do wybranych pracodawców swoje CV i przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną.
Wszystko jednego dnia, bez wysyłania setek CV, specjalnie dla Ciebie.
Masz pytania, wątpliwości, nie wiesz jak odwołać wizytę? Pisz:
Możesz również zapisać się na warsztaty - lista warsztatów pod przyciskiem "WYBIERZ" na stronie internetowej https://wystartujznami.nakiedy.pl/ - na każdym z warsztatów zorganizowany zostanie konkurs wraz z nagrodami :)
Jednocześnie tego samego dnia na AULI odbędą się liczne konkursy z ciekawymi nagrodami, będzie również możliwość odwiedzenia stanowisk pracodawców i porozmawiania z ich przedstawicielami.